Myslivost: Z kanceláří sekretariátu ČMMJ

Na konci minulého roku jsme spustili nové webové stránky ČMMJ, navázali jsme vlastním webem pro mysliveckou kynologii na adrese loveckypes.cz. Jen lehký facelift, ale zcela nový vnitřek mají stránky Honitby roku (honitbaroku.cz). Pokud by vás zajímala návštěvnost, tak na cmmj. cz zaznamenáváme zhruba 4000 a lovecký pes má kolem 700 návštěv týdně.

Novinkou je web Jak se stát myslivcem. Pojali jsme jej vtipnou formou, k čemuž nám pomohl známý kreslíř Petr Slaba. Jak se stát myslivcem je jednoduchá mikrostránka, kreslená, praktická příručka pro ty, kdo mají zájem o myslivost a neví, jak na to. Budete-li chtít někomu předat jednoduchý návod, dejte mu odkaz na jaksestatmyslivcem.cz.

Prázdniny jsou v plném proudu, stejně jako příprava bezkonkurenčně největšího webového projektu, do kterého jsme se kdy pustili. Zájem o nové weby projevilo 62 okresních mysliveckých spolků! Finalizujeme obsahy stránek a předpokládáme, že v září uskutečníme školení pro budoucí editory stránek každého jednotlivého OMS. Pak už se můžete těšit na své stránky v novém kabátu.

Velký ohlas zaznamenal web Pro zvěřinu k myslivcům, který najdete na adrese prozverinu.cz. Slouží jak adresář uživatelů honiteb, kteří nabízí koncovým spotřebitelům ulovenou zvěř/zvěřinu k přímé spotřebě. Můžete se zaregistrovat a přidat nabídku i vašeho spolku.

Odpovědět na nabídku zvěřiny

Scroll to Top